Logotypy

Forma graficzna będąca interpretacją brzmienia nazwy

Szybkie terminy realizacji i darmowa wysyłka.

Każde logo tworzę indywidualnie, biorąc pod uwagę różne aspekty. Będzie widniało na wszystkich materiałach drukowanych jako nieodłączny element Twojej firmy. Logo powinno być proste, a zarazem oddawać charakter. Zasada jest prosta, widząc logo, wiem czym się zajmuje dana firma.

The Vine Logo

JVine Labs, Inc. | 6 grudnia 2014

Nie może zabraknąć logo. Widzę wiele wizytówek, które są nieprofesjonalnie zaprojektowane.

Często brakuje nawet logo. Dlaczego?

Bo po prostu jeszcze go nie ma. To jest błąd.

Twoje produkty lub usługi, które oferujesz zawsze można jakoś przedstawić za pomocą symbolu – np. w formie logo? Dlatego należy zleć projekt grafikowi i umieść je na swojej wizytówce!

The Verge is an ambitious multimedia

By Nilay Patel | Nov 1, 2016, 5:30am EDT

Twoje logo ma szczególne znaczenie. Jest to twarz Twojej firmy. Twoi klienci utożsamiają z nim Twoją firmę. To w zasadzie decyduje o tym, jak klienci myślą i czują się w Twojej firmie. Dlatego można powiedzieć, że logo firmy jest ważnym czynnikiem w sukcesie Twojej firmy. Dlatego opracowanie logo firmowego należy powierzyć grafikowi, ponieważ liczy się pierwsze wrażenie.

Update on the Crowley Case

Seanpaune | 20 October 2008

Dobrze przemyślany projekt logo wzbudza zaufanie. Logo jest tylko jednym z elementów kompletnego projektu korporacyjnego. Ciągłość w wyglądzie logo sprzyja zaufaniu i wiarygodności. A zaufanie jest najsilniejszą więzią między firmą a klientem. Im bardziej przejrzysty jest wygląd wizualny firmy, tym bardziej jednoznaczna i profesjonalna jest jej obecność.

Opis

Logo tworzę za pomocą linii i precyzyjnych punktów, ponieważ tylko logo wektorowe nadaje się do druku i będzie zawsze dobrze wyglądać. Jeśli logo dobrze wygląda na ekranie Twojego komputera, nie znaczy to, że będzie dobrze wyglądać na wizytówce, ulotce, czy gadżetach reklamowych. Logo w formacie grafiki rastrowej (jpg, tiff lub png) może spowodować wiele kłopotów przy druku. Ogólnie mówiąc, grafika rastrowa jest dobra do Internetu, a grafika wektorowa jest dobra do druku.

LOGO PRETTY WOMEN

Moda | Salon Jubilerski

Projektowanie graficzne z pomocą ekspertów

Podsumowując, profesjonalny design biznesowy w ciągłym użyciu oznacza wyprzedzanie konkurencji.

Co za zbieg okoliczności, bo ja sama zawsze szukam firm, które mogę odświeżyć swoją kreatywnością. Firmy, które cenią sobie profesjonalny design i dzięki temu zyskują przewagę nad konkurencją, zgodnie z moim mottem:

Lepiej dobrze zareklamowany dziś, niż martwy jutro.

LOGO P.POŻ

Technika | Urządzenia

Oryginalne wykonanie

Niezależnie od tego, czy chodzi o innowacyjne koncepcje, wyrafinowane wzornictwo czy niezawodną realizację. Każdego dnia daję z siebie wszystko dla moich klientów. I nieważne czy duży, czy mały – każdy projekt jest bliski mojemu sercu i każdy traktowany jest tak samo.

BARBER QUEEN

Kosmetyka | Salon Fryzjerski.

thin