Tablice – PCV, Dibond, litery i grafika 3D

Tablice reklamowe do zastosowania jako reklama wewnętrzna i zewnętrzna. Jeśli potrzebujesz zamieścić informacje wewnątrz budynku, zastosujemy druk na płycie pcv o grubości od 1 do 10mm. Najczęściej stosujemy płytę o gr. 3mm. Jeśli jednak potrzebujesz reklamy na zewnątrz, zastosujemy płytę dibond od 2 do 5mm.

Transport darmowy do wym. 190 x 190 cm.

Płyta PCV

Płyta PCV dedykowana jest do wewnątrz, jako sztywny materiał na stojaki i prezentery.

Doskonale sprawdza się jako materiał do cięcia laserem. Dzięki tej technice możemy uzyskać dowolne kształty na podstawie zaprojektowanej grafiki, tj.: cyfry i litery 3D, oraz dowolne elementy graficzne. Często stosowane do szkół i przedszkoli jako elementy dekoracyjne na ściany.

Płyta Dibond

Płyta dibond to płyta kompozytowa, która składa się z dwóch aluminiowych okładzin oraz wypełnienia polietylenowego. Jest bardzo wytrzymała, nie deformuje się i nie traci kolorów pod wpływem warunków atmosferycznych i dlatego dedykowana jest na zewnątrz jako dobry materiał na szyldy reklamowe oraz tablice informacyjne. Dostępna jest w podstawowych kolorach RAAL (zastosowanie do kasetonów i liter 3D). Możesz także zamówić  bezpośredni nadruk UV.

Litery i grafika 3D

Litery i grafikę 3D wykonujemy z płyty PCV, Dibond, Plexi oraz styroduru