Profesjonalnie wykonany projekt graficzny jest czynnikiem sukcesu.

Projektowanie graficzne – z głową do serca.

Dobry projekt – wiarygodność i zaufanie klientów Firma wzbudza zaufanie, gdy suma wszystkich wrażeń przekazuje jednorodny obraz. Wizerunek ten obejmuje przekaz tekstów, wygląd zewnętrzny i jego konsekwentne stosowanie. Wrażenie, jakie pozostawia po sobie firma, jest tworzone przez usługę lub produkt, wypowiedzi i treści tekstowe oraz wygląd zewnętrzny. Jeśli te elementy są stosowane w sposób ciągły i konsekwentny, w umysłach ludzi tworzy.

Projektowanie tożsamości korporacyjnej Corporate Identity (CI) oznacza wygląd Twojej firmy w przestrzeni publicznej. Począwszy od papieru firmowego, wizytówek i ulotek, aż po reklamę zewnętrzną, wszystko tworzę indywidualnie. Jednolite logo, te same kolory i chwytliwe hasło będą lepiej zapamiętane przez Twoich klientów.

Dzięki identyfikacji wizualnej wyróżniasz się z tłumu.

Wysokiej jakości wydruki cyfrowe dla instalacji zewnętrznych, wyświetlaczy lub menu są szczególnie przydatne, aby przekonać klientów o Państwa zaletach. Dobrze przemyślane i innowacyjnie zaprojektowane oferty i cenniki są o wiele przyjemniejsze do czytania, nie sądzisz? Dzięki skorelowanemu projektowi wizytówek, papeterii oraz folderów służących w kampaniach reklamowych, Twoja firma wygląda poważnie i profesjonalnie. Chętnie opracuję z Tobą identyfikację wizualną, aby Twoja firma stanowiła jedną całość.

Projektowanie graficzne z moją pomocą.

Nie czekaj!

Już dziś skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. Profesjonalny design biznesowy w ciągłym użyciu oznacza wyprzedzanie konkurencji.

Sylwia Bochenek
SYLWIA BOCHENEK

Przekonany? Potrzebujesz wyceny!

Jesteś zainteresowany moimi usługami i chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Wystarczy skorzystać z mojego formularza kontaktowego bez zobowiązań.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TERAZ.

Szybkie terminy realizacji i darmowa wysyłka.

WYCENA