Naklejki – folia monomeryczna, polimerowa i magnetyczna.

Naklejki z folii monomerycznej służą do klejenia na powierzchniach płaskich. Jest to samoprzylepna folia w wersji połysk lub mat. Mocny klej sprawia, że naklejka dobrze przylega do zaklejonego miejsca. Druk na folii można dodatkowo zabezpieczyć stosując laminat. Za pomącą plotera wycinamy litery oraz naklejki dowolnego kształtu.

Folia monomeryczna

Ta podstawowa folia używana jest w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej. Jest najtańszą z folii. Używana często do wykejania tablic. Jeżeli planujesz krótką ekspozycję reklamy (do 5 lat) to ta folia będzie idealna dla Ciebie.

Folia polimerowa

Folia polimerowa jest droższą folią, niż monomeryczna, ale jej czas ekspozycji jest wydłużony nawet do 5-7 lat. Głównie stosowana jest w reklamach samochodowych. Logo czy wycięte litery możemy aplikować bezpośrednio na pojazdach, dzięki temu Twoja reklama na samochodzie będzie wyglądać estetycznie.

Folia magnetyczna

Wygodna forma reklamy. Naklejka magnetyczna sprawdzi się, gdy potrzebujesz reklamy, ale nie na co dzień. Potrzebujesz – przyklejasz, nie potrzebujesz – odklejasz.